COVID-19


08:00     18.03.2020

  • W związku z podejmowanymi przez Zarząd WZE SA działaniami mającymi na celu przeciwdziałanie zagrożeniom dla spółki wynikającym z pandemii koronowirusa COVID-19 od dzisiaj w naszym przedsiębiorstwie funkcjonuje całodobowy numer telefonu alarmowego. Pod wskazanym numerem można uzyskać wszelkie informacje o obowiązujących w  WZE SA procedurach bezpieczeństwa w tym zakresie.

694 459 015


14:00     22.03.2020

  • Szanowni Państwo,
    W dniu wczorajszym, na profilu internetowym Pana Burmistrza Kamila Iwandowskiego zamieszczono komunikat o wykryciu pierwszego przypadku zakażenia koronowirusem w naszym mieście. Zarząd Spółki nakazuje wszystkim pracownikom WZE SA zamieszkałym w Zielonce i okolicach lub przemieszczającym się do pracy za pomocą komunikacji publicznej po terenie Zielonki zachowanie szczególnej ostrożności.

Pamiętajmy – to od naszej rozwagi zależy czy wirus rozprzestrzeni się dalej czy też zatrzymamy go przed bramą naszego zakładu pracy.

Zarząd


14:00     18.03.2020

  • Ochrona danych osobowych podczas pracy zdalnej.
    Środki kontroli i zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19 wymagają od WZE S.A. większej liczby osób pracujących zdalnie niż zwykle. Poniżej znajduje się kilka porad dotyczących bezpieczeństwa danych osobowych podczas pracy poza biurem. Poniżej link do strony Urzędu Ochrony Danych Osobowych z podstawowymi poradami dotyczącymi bezpieczeństwa danych osobowych. Proszę te porady stosować do wszystkich informacji przetwarzanych na urządzeniach podczas pracy zdalnej: https://uodo.gov.pl/pl/138/1459